Enca në shtrat me…

Këngëtarja Enca Haxhija njihet por format e saj bombastike të trupit.

E këto ‘asete’ ajo nuk heziton t’I shfaqë në publik

Enca në Instagram ka publikuar një foto më ndryshe nga herat tjera.

Ajo kësaj radhe nuk ka ekspozuar format e saj të trupit.

Enca përmes kësaj foto shihet duke fjetur me qenin e saj.

“The most peacful mornings”, ky është mbishkrimi i fotos që Enca e ka vendosur në foto dhe që në shqip do të thotë “mëngjesi më paqësor”./parrotlla/

enca

Temat
Showbiz

Të afërta