Amber Rose ‘shokon’ fansat me foton e publikuar!

'Sister Code' premiere at the Universal AMC Theater in Los Angeles, CA. <P> Pictured: Amber Rose <B>Ref: SPL1020313 070515 </B><BR /> Picture by: Press Line Photos/Splash News<BR /> </P><P> <B>Splash News and Pictures</B><BR /> Los Angeles: 310-821-2666<BR /> New York: 212-619-2666<BR /> London: 870-934-2666<BR /> photodesk@splashnews.com<BR /> </P>

Ajo ëshë ndër modelet më seksi që syri juaj ka parë.

Po flasim për të famshmen Amber Rose e cila veçohet për trupin e saj bombastik që posedon.

Ajo është aktive mjaft shumë në rrjetet sociale si dhe ka shumë fansa të cilën ‘ndjekin’ të gjitha postimet e saj, pasi që Amber është ajo që shpesh herë befason ata në mënyra të ndryshme.

Së fundmi ajo publikoi një foto ku të veshur ka një bluzë e cila është e dizajnuar me foto dhe brenda saj është i shfaqur i tërë gjoksi i zhveshur.

Siç duket ajo ka ‘shokuar’ fansat e saj me këtë foto ku ka marrë komenet nga më të ndryshmet./parrotlla/

Amber-Rose-Parrotlla

Temat
Showbiz

Të afërta