Roberti xhiron videoklipin e parë, ja detajet

Robert Berisha megjithëse pjesë e skenës muzikore prej vitesh, tashmë ka vendosur të hyjë si këngëtar.

Kënga e parë e tij do të vijë e realizuar me videoklip, xhirimet e të cilit kanë nisur sot nga produksioni “Entermedia” dhe po realizohen në Prishtinë, transmeton Indeksonline.

Lexo poashtu: Ermali vlerëson interpretimin e Era Istrefit në Paris (Foto)

“Made in Albania” mban titullin kënga, e cila pritet të publikohet brenda pak ditësh.

Kënga është ritmike ndërsa Roberti ka paralajmëruar se pas kësaj kënge do të vijë me një tjetër këngë ritmike gjatë muajit korrik.

Temat
Showbiz

Të afërta