Nicki Minaj me një imazh pikant (Foto)

Nicki Minaj nuk turpërohet në asnjë moment kur është fjala për vënien në pah të aseteve të saj.

Këngëtarja amerikane ka dhuruar një pamje të re të fizikut për fansat e saj duke e publikuar një ‘selfie’ shumë pikant, transmeton Telegrafi.

nicki-2

Reperja e ka vendosur krahun përreth trupit duke e ngritur dhe shtrënguar gjoksin, ndërsa ka të veshur vetëm jelekë.

Fotografia është bërë në prapaskenë, derisa më poshtë jua sjellim disa imazhe të 33-vjeçares nga koncerti në New York, ku për pak sa nuk ishte ekspozuar e tëra.

ni4

ni3

ni1

Temat
Showbiz

Të afërta