Kjo është kënga e Gold AG për Ramazanin

Gold Ag kohë më parë ka paralajmëruar se gjatë muajit të Ramazanit do të vijë me një projekt muzikor.

Kënga është në bashkëpunim me këngëtarin Duli dhe do të vijë e realizuar me videoklip, transmeton Telegrafi.

Meqenëse ky muaj është afër reperi i njohur ka nisur me realizimin e saj dhe për publikun ka zbuluar një pjesë të tekstit.

Lexo poashtu: Gold Ag përdor gjuhë fyese, e quan peder Hashim Thaçin (foto)

“Zoti s’na krijoi per tjeter po veç ta adhurojm’Por ka shume prej njerzve qe thon na se besojm …Po perderisa e permendin ata e dine qe ekzistonZoti s’ka nevoj per ty po ti ki per Zotin tond”

Kujtojmë se vitin e kaluar gjatë muajit të Ramazanit, artisti kishte ndërprerë çdo aktivitet muzikor.

Temat
Showbiz

Të afërta