Ermali vlerëson interpretimin e Era Istrefit në Paris (Foto)

Padyshim që Era Istrefi është bërë fenomen dhe temë diskutimi në gjithë botën.
Ajo mbrëmë ishte në Paris ku është intervistuar dhe ka kënduar ‘live’ në formën më të mirë të mundshme hitin e saj ‘BonBon’, transmeton Indeksonline.

Lexoni poashtu: Era Istrefi e pranon se ka të dashur (Video)

Këtë interpretim e ka veçuar edhe këngëtari Ermal Fejzullahu. Ai ka postuar një fotografi në Instagram të Erës dhe sipas shkrimit të lënë ai ka thënë se kjo është Era dhe prandaj ka një sukses të tillë.

Era ka marrë komente nga më të ndryshmet për këtë interpretim dhe është vlerësuar për vokalin e saj edhe nga shumë fansa e figura tjera të njohura.

auto_13289016_2047513782140779_1267554894_n1464088086

Temat
Showbiz

Të afërta