Diellza e ‘zbukuron’ natyrën, shfaq linjat trupore (Foto)

Diellza Kolgeci gjithmonë është quajtur si ikonë e bukurisë madje, disa herë është kurorëzuar si e tillë.

Ndonëse ka kaluar kohë që nga ky kurorëzim ajo vazhdon që t’i ruaj linjat e saj trupore dhe këtë gjë më së miri Diellza e ka dëshmuar përmes një fotografie të hedhur në Facebook, transmeton Indeksonline.

Në foto shihet se bukuroshja shqiptare është në mes të një natyre të bukur hijesha e së cilës është shtuar nga ekspozimi i hireve trupore të mbuluara me bikine dhe me këmishë të bardhë.

Diellza

Temat
Showbiz

Të afërta