Çiljeta dhe Enca kthehen në qenushe (Video)

Dy këngëtaret bukuroshe të labelit “OTR”, Enca Haxhia dhe Çiljeta Xhilaga nuk i kanë rezistuar efekteve të SnapChat.

Lexo poashtu: Agnesa Vuthaj bie pre në Snapchat (Foto)

Ato kanë postuar një video ku të dyja bëjnë si “qenushe” duke u argëtuar me njëra-tjetrën. “Kur fjalët mbarojnë”,-ka shkruar Çiljeta krahas videos.

Kur fjalet mbarojn 😂😂😂 #ham ham 😝😝🐶🐶 @encahaxhia

A video posted by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on

Ciljeta Enca_3

Ciljeta Enca

Ciljeta Enca_2

Temat
Showbiz

Të afërta