Alban Skenderaj zbulon dhuratat e veçanta që mori nga fansat e tij

Alban Skenderaj është një ndër këngëtarët më të dashur shqiptar.

Talenti i tij i mrekullueshëm ka arritur që t’i mundësojë atij të realizoj edhe performanca fantastike live. Albani, është i kërkuar në të gjitha trojet shqiptare dhe sigurisht që këngët e tij janë shumë të dëgjuara.

Por përpos gjithë sukseseve të tij ai ka fansa të “çmendur” për të dhe krijimet e tij muzikore. Ai sot përmes rrjetit social Instagram ka publikuar një fotografi në të cilën ka treguar se çfarë dhurata të shkëlqyeshme ka marr nga fansat e tij.

Krijimi i disa fotografive për të, bashkëshorten e tij dhe gjëra të ndryshme janë vetëm disa nga dhuratat që ai i ka bërë të ditura për të gjithë përmes një fotografie./Indeksonline/

auto_bbbb1464100971

Temat
Showbiz

Të afërta