Rrokulliset automjeti te Kisha katolike (Foto)

Një person është lënduar lehtë në aksidentin i cili ka ndodhur këtë mëngjes në orën 07:00 në qarkoren te Kisha katolike në Kapishtec të Shkupit, transmeton Telegrafi Maqedoni.

Sipas informatave të para, në aksident kanë marrë pjesë dy automjete ku njëri prej tyre është rrokullisur, njoftoi televizoni Nova.

Dëshmitarët thonë se automjeti ka goditur trotuarin dhe më pas është rrokullisur.
Rrokulliset-vetura-ne-Shkup

Temat
LajmeRajon

Të afërta