Pse Era Istrefi nuk këndoi live në ProSieben (Video)

Performanca e Era Istrefit në ProSieben ishte një tjetër sukses i madh i këngëtares.

Por ajo për të cilën është përfolur më së shumti ishte pse Era nuk këndoi live në këtë emision.

Lexoni poashtu: Era vazhdon të jetë unike (Foto)

Menaxheri i saj, Faton Shoshi, ka thënë në emisionin NIN në Klan Kosova se performanca ishte gjysmë “live”, gjysmë “playback” për shkak se kishte probleme teknike dhe nuk kishin kohë për përgatitje.

“Mezi e kemi bind Erën me këndu gjysmë-gjysmë, se ajo ka kërkuar me këndu live”, tha Shoshi.

Temat
Showbiz

Të afërta