Këta vogëlushë janë bërë hit në rrjetet sociale

Hana Onodera, një katër vjeçare nga Japonia, ka fituar famë në internet për reagimin ndaj vëllait të saj Haru në një video.

Një adhuruese e vogël e karaokes është bërë hit në internet, pasi një video ku ajo shihet duke kënduar dhe më pas duke u ndërprerë nga vëllai i saj doli online.

Lexo edhe: Macja balerinë, me mijëra ndjekës në rrjete sociale (Video/Foto)

Kur vëllai i vogël Hanu vendosi që t’ia ndërpriste performancën asaj në shtëpi, ajo reagoi në mënyrë qesharake, transmeton Gazeta Express.

Shikojeni:

Temat
Fun

Të afërta