Format bombastike të “Baby Gee”

“Baby Gee” është këngëtarja e cila shumë shpejt t’i rrëmbej zemrat e adhuruesve të muzikës.

Ajo është aktive në rrjetet sociale duke postuar fotografi të ndryshme.

Në një të fundit, ajo duket tejet seksi dhe në sy bien të pasmet e saj.

Ajo është duke punuar për projektin e saj të ri muzikor, ndërsa me bashkëpunimin që pati me Mozzik, kënga e tyre arriti të bëhet hit./parrotlla/

babye-gee

Temat
Showbiz

Të afërta