Arjan Çani humbet 30 kile, nuk ha çokollata për 1 vit

Moderatori i njohur shqiptar Arian Çani ka treguar një sekret nga jeta e tij, më saktë nga ajo çfarë e ka bërë që të humbasë disa kile.

Bëhet fjalë për çokollatën. Ai ka deklaruar se që prej 1 viti nuk ha çokollatë si dhe ka humbur afro 30 kilogramë.

arian2

Arian Cani_2

Arian Cani

Lexo edhe: Fjolla Morina e lumtur me dy vajzat e saj

Temat
Showbiz

Të afërta