Moti sot në Kosovë ( FOTO)

Sot në vendin tonë do të mbajë mot i kthjellët dhe me diell.

Temperaturat e ditës në qytetet kryesore të Kosovës :

Ferizaj: +10 c deri + 21 c
Gjakova: +11 c deri + 22 c
Gjilani: +11 c deri + 21 c
Mitrovica +6 c deri + 20 c
Pjea +13c deri + 24 c
Prishtina +11c deri + 21 c
Prizreni +15c deri + 26 c
image

Temat
LajmeVend

Të afërta