Mc Kresha dhe Lyrical Son publikojnë “Ky tipi” (Video)

Mc Kresha dhe Lyricalson, sapo e kanë publikuar projektin e tyre të përbashkët muzikor.

Kënga mban titullin “Ky tipi”, ndërsa teksti i saj është shkruar nga vetë reperët e labelit P.I.N.T.

Për incizimin, miksimin dhe prodhimin të këtij projekti i cili është realizuar më ndryshe me ngjyra bardh e zi, është kujdesur Pressplay.

Temat
Showbiz

Të afërta