Këtu mund ta shihni ndeshjen e boksit mes Arnold “Kobra” Gjergjaj dhe David Haye (Link)

Sonte mund ta ndiqni ndeshjen mes bokserit shqiptar në Zvicër Arnold “Kobra” Gjergjaj dhe ish-kampionit të boksit David Haye.

Ndeshja fillon nga ora 22:40.

Më poshtë gjeni linkun:

http://www.srf.ch/livestream/player/srf-2

Temat
BotëRajonSportVend

Të afërta