Tuna shumë seksi, me fustan transparent (Video)

Tuna është një ndër këngëtaret më të përfolura të showbizit shqiptar.

Tuna është një ndër këngëtaret më të përfolura të showbizit shqiptar.

Ajo pas ndarjes me ish të dashurin e saj reperin Cozman, ka publikuar këngën “Dy Tima”, e cila është komentuar si jo shumë e suksesshme për arsye të klikimeve të pakta në kanalin “Youtube”, por kjo këngë në vete ka qenë mirë e realizuar, transmeton Indeksonline.

Tuna, është parë sot në një video në të cilën duket shumë seksi. E veshur me një fustan shumë transparent ku vihen në pah pothuajse të gjitha pjesët e trupit të këngëtares ajo ka realizuar disa lëvizje shumë provokuese me këngën e këngëtares “Rihanna-Needed Me”.

Tuna, njihet si një këngëtare seksi, vetëbesuese dhe që gjithmonë ka arritur atë që e ka pasur si synim e si duket këtë herë ajo ka për synim të vë në pah trupin e saj, lëvizjet seksi dhe gjithë fuqinë femërorë që fshihet brenda saj.

@tunasejdi in #valdrinsahitiooficial @vsmanofficial @valdrinsahitiofficial @kacilleshi

A video posted by Valdrin Sahiti Official (@valdrinsahitiofficial) on

Temat
Showbiz

Të afërta