Rrokulliset autobusi me 60 studentë në Vlorë, 4 të plagosur

Një autobus me 60 studentë në bord është përmbysur në aksin Fier-Vlorë, duke shkaktuar plagosjen e 4 të rinjve.

Aksidenti ka ndodhur në kthesën e Levanit, raporton TCH.

Autobusi është përplasur me furgon dhe sipas policisë, shkak i aksidentit është lagështira në rrugë.

Temat
LajmeRajon

Të afërta