Foto seksi të Lyrës së ‘O Sa Mirë’

Ajo ushtron profesionin e aktores dhe modeles.

Ema Uka, nga Prishtina u bë shumë e famshme me pjesëmarrjen e saj në serialin “O sa mirë”.

Më poshtë mund të shihni disa fotografi të saj, ku duket shumë seksi.

20150227143221420600

DSC_0118'w

ema-uka-1

ema-uka-2

ema-uka

shkoi-ema-uka-shikoni-si-e-puth-t-euml-dashurin-foto_hd

Temat
Showbiz

Të afërta