Bleona tërheq fustanin për t’i zbuluar këmbët (Foto/Video)

Bleona Qereti është një nga shqiptaret që është duke realizuar ëndrrat e saj larg Kosovës dhe Shqipërisë.

Ajo tashmë është e vendosur për të rrëmbyer zemrën e fansave të saj në gjithë botën. Përpos muzikës, Bleona i është futur me shumë seriozitet edhe aktrimit.

Këngëtarja është duke realizuar edhe xhirimet e një filmi që sigurisht do të publikohet kohë më vonë. Bleona, në një video të publikuar në Instagram, ka treguar këmbët e saj të gjata kështu duke larguar fustanin në mënyrë shumë tërheqëse, transmeton Indeksonline.

Bleona me një dukje të mrekullueshme ishte e pranishme në amfAR Gala, Cannes, dhe pas fotografive tëshumta nga kjo mbrëmje ka dëshmuar edhe njëherë që ajo asnjëherë nuk do të përtojë të ndryshojë dukjen e saj, kështu duke vënë në pah këmbët e gjata dhe seksi apo fytyrën e saj të bukur më paruke shumë ngjyrëshe./Indeksonline/

@amfar #NOW MAKEUP @missjobaker #hair by @suela_cangu ❤️ dress by @kristianaadnevik

A photo posted by Bleona (@iambleona) on

Temat
Showbiz

Të afërta