Alessandra Ambrosio lë të brendshmet në shtëpi (Foto)

Ajo e tillë është parë edhe në Festivalin e Filmit në Kanë ku ndonëse shkëlqeu me fustanin e zi, përsëri u komentua se po vazhdon në “crescendo” paraqitjet e saj nëpër evente të rëndësishme transmeton Indeksonline.

Më e fundit ishte në Galanë amfAR, në Hotel du Cap-Eden-Roc.

35-vjeçarja braziliane vuri në dukje edhe një herë se pse është një nga modelet më të kërkuara në planet, duke u shfaqur me një fustan të zi shumë seksi, ndërkohë që reçipetat dhe mbathjet i kishte lënë në shtëpi. /Indeksonline/

Alessandra Ambrosio

auto_1463735644_amb31463738445

Temat
Showbiz

Të afërta