Historia e gjykimit “Drenica 2” (Video)

Ka përfunduar gjykimi në rastin Drenica 2, në gjykatën e apelit, njofton Klan Kosova.

Por, se a do të dënohen, apo do të lirohen ish komandantët e UÇK-së në këtë rast dhe tjetrin “Drenica 1”, kjo do të dihet në gusht.

Për më shumë, ndiqeni storjen e përgatitur për këtë, nga Klan Kosova.

Temat
LajmeVend

Të afërta