Dhurata Dora tregon linjat trupore (Foto)

Këngëtarja Dhurata Dora, është një ndër këngëtaret që ka arritur shumë me zërin e saj të mrekullueshëm dhe performancat e saj shumë të mira.
Por ajo është përfolur për shumë ndryshime në fizikun e saj. Por ajo kohët e fundit është parë shumë e përkushtuar në fitnes. Ajo është duku punuar në mënyrë serioze, për të formësuar trupin e saj në mënyrën më të mirë, transmeton Indeksonline.

Dhurata, përmes rrjetit social Instagram, ka publikuar sot një fotografi në të cilën shihet e veshur në mënyrë shumë sportive, dhe kështu duke ekspozuar të pasmet e saj të cilat duken mjaft në formë.

Dhurata, përmes kësaj fotografie ka paraqitur edhe një natyrë të mrekullueshme në të cilën ajo gjendet. Duhet kujtuar se këngëtarja Dora, është duke shijuar suksesin e saj fantastik të këngës “Numrin e ri”, një nga këngët më të kërkuara të momentin.

Dhurata Dora_1

Dhurata Dora

Temat
Showbiz

Të afërta