Dënohet Ardit Gjebrea

Ardit Gjebrea është dënuar me 200 mijë lekë.

Autoriteti i Mediave Audiovizuive ka gjobitur moderatorin e emisionit “E Diela Shqiptare”, Ardit Gjebrean, për prishje të dinjitetit, personalitetit dhe privatësisë së individit gjatë transmetimit të rubrikës “Shihemi në gjyq”.

Ka qenë Elida Misho, banuese në Përmet, e cila e ka ngritur këtë qështje duke depozituar një ankesë për televizionin “Klan”, pasi gjatë transmetimit të emisionit është aluduar se ajo ka pasur marrëdhënie me kunatin e saj.

Temat
Showbiz

Të afërta