Transformimi i mahnitshëm i kësaj gruaje do t’ju inspirojë të humbni peshë

Shumica e nënave do të ndiheshin të lumtura me një buqetë me lule pas lindjes së fëmije, por jo edhe Kayleigh Mole.
Gruaja që kishte shtuar shumë peshë gjatë dy shatëzanive të saj, ka pranuar si dhuratë operacionin plastik prej 11 mijë paundësh nga burri i saj, për të larguar lëkurën e tepërt dhe ngritjen e gjoksit.

26 vjeçarja kishte humbur peshë, por asnjëherë nuk kishte ardhur në formën paraprake të trupit të saj.

Ajo peshonte pothuajse 100 kilogram ndërsa tani peshon 69.

Tani, ajo është me më shumë vetëbesim dhe familja e tyre është më e lumtur./GazetaExpress/

 

 

 

 

 

Temat
Shëndet

Të afërta