Ja vajza qё duket identike si Beyonce

Mund tё thuhet lirisht se ajo ёshtё Beyonce 2-shi.

Po flasim pёr India Ross vajza e cila ka gjetur inspirim tek kёngёtarja me famё botёrore.

Ajo pёr maturё zgjodhi qё tё duket si Beyonce nё Met Gala 2015.

India vendosi qё t’i bёjё flokёt njejtё si kёngёtarja si dhe fustanin e markës Givenchy me kristale ngjyra – ngjyra.

“Unë kam ide për stil, por Beyonce është frymëzimi im”, ka thënë Ross për Us Weekly./parrotlla/

beyonce_1463589365-4020707

Temat
Showbiz

Të afërta