Nora publikon fotografi me Robertin

Spekulimet në media për problemet në martesën e Nora Istrefit dhe Robert Berishës pritet të marrin fund, pasi këngëtarja ka publikuar disa fotografi, ku ka pozuar së bashku me burrin e saj.

Martesa e këngëtares me muzikantin është vënë në shënjestër të mediave rozë qe një kohë dhe pavarësisht deklaratave të Robertit se ata vazhdonin të ishin bashkë, skepticizmi ishte i pranishëm.
Porse, çifti u shfaq bashkë në festën e ditëlindjes së vajzës së tyre, Renee.

“Robert Berisha, Renee”, shkruan Nora në përshkrim.
nora3

nora2-2

Temat
Showbiz

Të afërta