Kush është gjysma tjetër e Luanës ?

Këngëtarja dhe prezantuesja, Luana Vjollca, e ka uruar motrën e saj, Marina, për ditëlindje.

Në urimin e saj, biondja atraktive e quan Marinën ‘gjysma ime’.

“Gëzuar ditëlindjen gjysma ime. Pa ty s’jam e plotë Marina Vjollca! Më e bukura botës pa makijazh”, shkruan Luana në urimin e saj.

Temat
Showbiz

Të afërta