Aksion i madh i policisë në Prishtinë, arrestohet një person

Policia e Kosovës sot në orët e hershme të mëngjesit ka ndërmarr aksion bastisjesh në kryeqytet. Aksioni është zhvilluar në rrugët “Shaip Spahia” në afërsi të varrit të presidentit Ibrahim Rugova

Indeksonline ka qenë në vendin e ngjarjes, ku me këtë rast policia ka arrestuar një person.

Në ndërkohë, ne do t’ju sjellim detaje tjera nga ky aksion dhe motivet e tij.
a_1463464965-5422513

aa_1463464962-926180

Temat
LajmeVend

Të afërta