Pique imiton Ronaldon, Suarez dhe Messi qeshin me lot (Video)

Pas fitores ndaj Granadas, Barcelona ka fituar La Ligan.

Ky ishte titulli i 24 në historinë e katalunasve, por një ndër më të vështirët pasi për atë u vendos në xhiron e fundit.

Barca festoi me tifozë e saj të nesërmen në rrugët e Barcelonës, por ajo që ra në sy ishte tallja e Gerard Pique me festimin e Cristiano Ronaldos.

Ky imitim u pëlqye nga tifozët dhe nga dyshja Luis Suarez dhe Lionel Messi të cilët qeshen me lot me mënyrën si mbrojtësi spanjoll imitonte Ronaldon. /Telegrafi/

https://www.youtube.com/watch?v=IP7yb0X3lYk

Temat
BotëSport

Të afërta