Çka i dhuroi Edi Rama, Isa Mustafës për ditëlindje??

Isa Mustafa sot e ka ditëlindjen. Ai feston 65 vjetorin e lindjes.

Një dhuratë të veçantë e ka pranuar sot nga Kryeminstri i Shqipërisë, Edi Rama.
Foton e dhuratës e ka postuar në FB.

Ja dhe postimi i Kryeminitrit:

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, më ka uruar ditëlindjen me një dhuratë shumë të çmuar për mua. E falënderoj nga zemra mikun Edi Rama për kujdesin dhe dhuratën e tij shumë të veçantë. Së shpejti do të shihemi në Prishtinë në mbledhjen e tretë të përbashkët të dy qeverive. Kosova dhe Shqipëria janë model i bashkëpunimit ndërshtetëror dhe ndërnjerëzor në rajon. Faleminderit Edi!
dhurata edi isa

Temat
LajmeRajonVend

Të afërta