Arrestohet një person, sulmoi babanë e tij

Një person është arrestuar mbrëmë në Istog pasi që ka sulmuar babanë e tij.

Sipas Policisë i dyshuari është arrestuar pasi që babanë e tij e kishte sulmuar fizikisht.

Policia bën të ditur se i dyshuari ka probleme shëndetësore dhe është përdorues i substancave narkotike.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Temat
LajmeVend

Të afërta