Iva Aliko n’Kosovë Show, e pranon se cili është deputeti! (Video)

Bukuroshja seksi Iva Aliko, ishte e ftuar këtë javë në emisionin n’Kosovë Show.

Emri i saj po përfolet mjaft shumë, e kjo është për shkak të lidhjes së saj me deputetin kosovar.

E pazakontë e kësaj është që ajo pranon që deputeti është i martuar dhe ka katër fëmijë.Poashtu ajo ka thënë që deputeti vjen nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës.

Moderatori Shpetim Desku i tregon një fotografi të deputetit, të cilin Iva e pranon që është ai.

Ndiqni n’Kosovë Show, sonte në televizionin First Channel, duke filluar nga ora 20:30.

Iva_5

Iva_4

Temat
Emisionetn'Kosovë ShowShowbiz

Të afërta