Hyrem provokon me foto nga vaska(FOTO)

Aktorja turke Meryem Uzerli njihet për ‘guximin’ e saj kur është në pyetje shfaqja e talentit dhe linjave trupore. Aktorja e njohur për publikun shqiptar me rolin e ‘Hyrem’...

Aktorja turke Meryem Uzerli njihet për ‘guximin’ e saj kur është në pyetje shfaqja e talentit dhe linjave trupore.

Aktorja e njohur për publikun shqiptar me rolin e ‘Hyrem’ ka publikuar fotografi nga banjo.

Ndërkohë aktualisht ajo po qëndron në Kanë, për Festivalin e Filmit.

Temat
Showbiz

Të afërta