Home Lajme Cili deputet i Vetëvendosjes ishte në protestën e sotme (FOTO)

Cili deputet i Vetëvendosjes ishte në protestën e sotme (FOTO)

0
Cili deputet i Vetëvendosjes ishte në protestën e sotme (FOTO)

Deputeti nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Ismail Kurteshi, ka qenë pjesë e protestës së organizuar nga AAK-ja dhe NISMA për Kosovën për kundërshtimin e dy marrëveshjeve të arritura në Bruksel vitin e kaluar, njofton Klan Kosova.

Kjo është protesta e parë që këto dy parti opozitare kanë organizuar pa Lëvizjen Vetëvendosje.