Vildane Zeneli provokon fansat nga pushimet

Vildane Zeneli këtë herë nuk e ka tepruar me zhveshje, ajo ka postuar fotografi me veshje normale.

Gazeta Express ju sjell fotografitë nga pushimet e Vildanes e cila duket seksi dhe tërheqëse.

 

 

Temat
Showbiz

Të afërta