Shpati dhe Afërdita afër?

Që prej ndarjes së tyre, ata janë përfolur shumë pak. Shpat Kasapi dhe Afërdita Dreshaj mbyllën kapitullin disa vjeçar të lidhjes në paqe me njëri-tjetrin.

Për të parin u përfolën disa lidhje kurse e dyta u stabilizua me hokeistin çek Jakub Kindl.

Por duket se sot, të paktë gjeografikisht, Shpati dhe Afërdita janë më afër se kurrë.

Këngëtari ka postuar foto teksa shijon diellin e nxehtë të Miamit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, fare pak kilometra larg nga vendodhja e Afërditës që gjithashtu është në shtetin e Floridas.

Teksa modelja shihet pranë çekut Kindl në Fort Lauderdale, Shpati në imazhe është I vetëm./GazetaExpress/

sh_1463126878-2267701

h2_1463126876-1856352

h3_1463126874-6519275

Temat
Showbiz

Të afërta