Ryva Kajtazi viziton Amerikën

Këngëtarja dhe aktorja Ryva Kajtazi, bashkë me bashkëshortin e saj ka udhëtuar në New York.

Këngëtarja po poston fotografi nëpër rrjetet sociale nga Amerika për fansat e saj./Gazeta Express/

13150844-500105500199888-1684921052-n_1463145769-3389082

13126745-1599664703694480-499323861-n_1463145767-3468259

Temat
Showbiz

Të afërta