Kjo është kënga zyrtare e ‘Euro 2016’

Kur po afrohet Kampionati Evropian, i cili do të mbahet në Francë, përgatitjet siç duket janë në përfundim e sipër.

UEFA sot ka publikuar këngën zyrtare për Euro 2016.

Kënga është krijuar nga DJ francez, David Guetta dhe Zara Larsson.

“This One’s For You” titullohet kënga zyrtare e Euro 2016./GazetaExpress/

https://www.youtube.com/watch?v=h5fSIsS1fGM

Temat
Showbiz

Të afërta