Haradinaj takon Ramën, i dhuron librin e O’Reillyt për Kosovën

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka filluar ditën duke pirë kafen e mëngjesit me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama.

Haradinaj, në Facebook ka shkruar se Ramës i ka dhuruar librin e avokatit irlandez Michael O’Reilly “The Kosovo Indictment”.

“Sot ditën e fillova me kafen e mëngjesit së bashku me mikun tim, kryeministrin Edi Rama. Gjithmonë kënaqësi ta takoj dhe të bashkëbisedojmë për temat me interes nacional dhe zhvillimor për Kosovën dhe Shqipërinë. Shfrytëzova rastin njëkohësisht t’i dhurojë edhe librin e shkruar nga avokati irlandez, Michael O’Reilly – ‘The Kosovo Indictment’”, ka shkrua kryetari i AAK-së.

Temat
LajmeRajonVend

Të afërta