Gruas së Clooneyt për pak sa nuk i doli ‘zogu’ në shesh (Foto)

Ai mund të jetë super ylli i Hollywoodit, por bashkëshortja e George Clooney, Amal ka dëshmuar edhe një herë se lehtësisht mund të jetë një femra më seksi në planet.

Megjithatë, edhe pse avokatja për të drejtat e njeriut i ka lënë pa fjalë të pranishmit në qilimin e kuq në premierën e filmit të bashkëshortit, “Money Monster”, i cili u shfaq në Festivalin Kanë, ajo hasi në probleme me fustanin e gjatë.

Në fakt, asaj për pak sa nuk i doli në shesh ‘zogu’ teksa mundohej mos të shkelte fustanin e verdhë duke pozuar në qilimin e kuq përkrah bashkëshortit dhe trupës së aktorëve të filmit, transmeton Telegrafi.

Sëbashku, me Cloneyn ishte edhe aktorja me famë botërore Julia Robert, për të cilën ishte raportuar vite më parë se aktori kishte pasur një aferë seksuale.

Ndryshe, festivali më i madh francez i filmit, Kanë do të zgjat 11 ditë, përkatësisht nga 13-14 maji.

Temat
Showbiz

Të afërta