Home Showbiz ‘Dreq’ i Encës, provokon sërish…me gjoks

‘Dreq’ i Encës, provokon sërish…me gjoks

0
‘Dreq’ i Encës, provokon sërish…me gjoks

Pas suksesit të këngës më të fundit “Dreq” këngëtarja Enca Haxhia i është rikthyer pasionit të saj fotove.

Në një foto të fundit të postuar në Instagram, ajo duket mjaft në formë teksa ka pozuar e veshur me të zeza dhe sigurisht që me gjoksin jashtë.