Vildane Zeneli pendohet që e nxori gjoksin

Fotosesionet e nxehta dhe selfiet që ajo i nxjerrë në rrjete sociale janë shumë të shpeshta dhe e rangojnë atë si një nga modelet me seksi shqiptare.

Të pa numërta janë imazhet pothuajse nudo që bukuroshja ndanë me fansat e saj pa u menduar fare se mos po ekspozohet shumë.

Ndersa një i tillë, i fundit duket që nuk i pëlqeu aq shumë, Vildanja nuk e kishte bërë mendjën një deri sa nuk kaluan minuta pas publikimit dhe e fshiu nga llogaria e saj në instagram.

Prive.al arriti ta sigurojë këtë imazh ku modelja e afruar së tepërmi pranë kameras, ekspozon gjoksin e saj tepër seksi.

Nuk e kuptojmë përse ajo e fshiu foton, mbase shumë vajza ëndërrojnë një gjoks të tillë./GazetaExpress/

v_1463040521-3373387

Temat
Showbiz

Të afërta