SHGM: Lirojeni gazetarin Bozhinovski

Kryetari i SHGM-së, Naser Selmani, në profilin e tij në Facebook, ka njoftuar oponionin publik në lidhje me prononcimin e parë të Bozhinovskit para gjykatës hetuese dhe se janë hedhur poshtë nga ana e tij pohimet e Prokurorisë për vepër penale të ngarkuar, transmeton Telegrafi Maqedoni.

Selmani poashtu kritikon mediumet në lidhje me ndjekjen e rastit të Bozhinovskit dhe informimin rreth rastit në opinion.

Temat
LajmeRajon

Të afërta