Njihuni me kinezin që ha bletë të gjalla

Prej gjitha gjërave që mund të fusësh në gojë, bletët e gjalla nuk janë njëra prej tyre.

Por, kjo duket se nuk ishte problem për një kinez të ri, i cili u filmua duke futur insektet në trupin e tij të zhveshur dhe në gojë.

Videoja e çuditshme u bë në Pu’er, Provincën Yunnan në Kinë, transmeton Gazeta Express.

Shikojeni momentin kur djaloshi futë një grusht bletë në gojë:

https://www.youtube.com/watch?v=tAGHTq4U-4o

Temat
Fun

Të afërta