Mou hyn në fushë dhe ia ndal sulmin ekipit kundërshtar! (Video)

Trajneri Jose Mourinho i cili njihet për veprime kontroverse në fushat e blerta, ka bërë edhe një të tillë.

Por në një ndeshje miqësore tash, kur ai po drejtonte ekipin e “FIFA Legends” kundër “Mexico All-Stars, portugezi është futur në fushë duke bërë një ndërhyrje për të ndalur aksionin.

Mou është raportuar se këtë të enjte ka konfirmuar rikthimin në korrik, duke marrë në drejtim një nga klubet e mëdha.

Temat
BotëSport

Të afërta