Miley Cyrus shtatzanë

Miley Cyrus është këngëtarja me famë botërore, e cila më së shumëti njihet si vajzë ‘problematike’. Ajo ka ditur se si ta ruajë një sektret të saj.

Duket se gjërat po ecin mirë për artisten Miley Cyrus, derisa në janar të këtij viti ajo është rikthyer me ish-të fejuarin e saj, Liam Hemsworth dhe duket se tani gjërat po bëhen edhe më serioze.

Këngëtarja 23-vjeçare thuhet të jetë shtatzanë dhe pritet që të bëhet nënë për herë të parë ndërsa po mendon edhe martesën e cila është planifikuar që të jetë gjatë kësaj vere pra, para se të lindë fëmija. Është ende herët por Miley u ka treguar këtë lajm miqëve të saj më të mirë ,/ parrotlla.net/

Temat
Showbiz

Të afërta