Kush i propozoi martesë Encës?

Këngëtarja e cila është shumë e dashur për publikun Enca Haxhia së fundmi bëri bujë të madhe më këngën e saj të cilën e ka titulluar ‘Dreq’, këngë kjo e cila qysh në minutat e parë të lansimit mori klikime të shumta dhe komente pozitive.

Atë jemi mësuar që ta shohim çdo herë seksi dhe me foto mjaft provokuese.

Por, ajo që i ka ndodhur Encës është një gjë shumë interesante. Ajo morri një propozim martese nga një fans i saj.

“Enca a martohemi bashkë? Punët e shtëpisë i bëj unë kurse ti merru me karrierën. Si thua a pranon?” ka shkruar ai.

Kurse këngëtarja nuk ka hezituar dhe i ka kthyer një përgjigje ku thotë “Bereqaves”./parrotlla.net/

e_1463047363-3380523

Temat
Showbiz

Të afërta