Aksion i gjerë i policisë për vjedhësit e veturave, ka të arrestuar

Policia e Kosovës ka marr një aksion të gjerë në Prishtinë për arrestimin e vjedhësve të veturave.
Indeksonline merr vesh se në qytetin e Lipjanit është arrestuar një serb që i është gjetur drogë gjatë një aksion të Policisë së Kosovës për konfiskimin e veturave të vjedhura.

Aksioni ka vazhduar edhe në pjesë tjera të Prishtinës, Graçanicë dhe lokacione tjera të Kosovës./Indeksonline/

Temat
LajmeVend

Të afërta